Wczytuję dane...

Earth Rated Etui na woreczki + 15 woreczków bezzapachowych

Model:  19109
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
16 szt.
19,17 PLN*
* z podatkiem VAT

Praktyczne etui z woreczkami do zbierania nieczystości po pupilu

W zestawie etui oraz 15 sztuk bezzapachowych woreczków w rozmiarze 22,8 x 33 cm.ETUI Z WORECZKAMI NA PSIE ODCHODY – DBAJ Z NAMI O ŚRODOWISKO

Wszystko po to, aby utrzymać Twój dom, Twoją okolicę i Twoją planetę w czystości od bałaganu pozostawianego przez nasze zwierzęta. Innowacyjne produkty kanadyjskiej marki EARTH RATED zapewniają wsparcie miłośnikom zwierząt domowych w oswajaniu kłopotliwej czynności sprzątania.

Zestaw składa się z nowoczesnego, energetyzującego etui oraz rolki 15 szt. woreczków bezzapachowych.PROSTSZE I LEPSZE PRODUKTY

Ciesz się bezproblemowym sprzątaniem po pupilu, dzięki naszemu niezbędnemu duetowi etui i woreczków na odchody. Łącząc funkcjonalność, jakość i styl, nasze etui podnosi poziom codziennych spacerów. Starannie zaprojektowane, z elegancką, prostą sylwetką doskonale sprawdzi się na każdym spacerze, będąc idealnym towarzyszem szczelnych woreczków na odchody. Ta para ma wiele zalet! Woreczki są wyjątkowo długie, bardzo mocne i wykonane w 65% z certyfikowanego plastiku pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego.

Etui jest lekkie, trwałe, z zamknięciem typu "kliknij i zablokuj". Dzięki temu woreczki w etui są zawsze bezpieczne. Solidny, silikonowy pasek o minimalnym zakresie ruchomości, umożliwia stabilne utrzymanie pozycji etui przyczepionego do dowolnego rodzaju smyczy. Wreszcie, charakterystyczny dla marki, haczyk do zawieszenia zużytych toreb zapewnia wolne i czyste ręce, dopóki nie dotrzesz do kosza na śmieci.POZNAJ ZALETY BEZZAPACHOWYCH WORECZKÓW EARTH RATED:

  • są DUŻE i WYTRZYMAŁE – przystosowane do psich odchodów, co daje większy komfort w zbieraniu nieczystości,
  • są PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA – dzięki wykorzystaniu plastiku pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego, realnie przyczyniają się do gospodarki o obiegu zamkniętym i zmniejszają liczbę odpadów z tworzyw sztucznych,
  • są BEZZAPACHOWE – idealne dla prawdziwych twardzieli i twardzielek.DLACZEGO ZBIERANIE ZWIERZĘCYCH ODCHODÓW JEST WAŻNE?

Psie odchody są zanieczyszczeniem środowiska. Jeden gram psiej kupy może zawierać ponad 23 miliony bakterii. Bez względu na to, czy mieszkasz w małym czy dużym mieście, ekosystem nie jest w stanie skutecznie poradzić sobie z odchodami psów. Najlepszym sposobem, aby być odpowiedzialnym właścicielem, jest sprzątanie po swoim psie.

  • Psie odchody zawierają niebezpieczne dla ludzi i zwierząt pasożyty i bakterie (salmonella, glista, tasiemiec, E-Coli).
  • Kwaśny odczyn odchodów jest szkodliwy dla roślin i trawników.
  • Intensywny wzrost liczby zwierząt w gospodarstwach domowych sprawia, że ekosystem nie jest gotowy na przyjęcie tak dużej ilości odchodów.


Woreczki EARTH RATED są gwarancją bezpieczeństwa, dobrej zabawy i odpoczynku w komfortowych warunkach.

EARTH RATED pozwala na bezpieczną i komfortową symbiozę zwierząt domowych i ludzi w jednym środowisku.

Polecamy