Wczytuję dane...

Simple Solution Pieluchy jednorazowe dla suczek XS 12szt.

Model:  16480
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
4 szt.
23,74 PLN*
* z podatkiem VAT

Simple Solution Pieluchy jednorazowe XS dla suczek


Simple Solution jest światowym liderem w produkcji artykułów pielęgnacyjnych i higienicznych.


Pieluchy dla suczek mogą być stosowane w sytuacjach takich, jak cieczka, pobudliwe moczenie się, nietrzymanie moczu lub na czas podróży.
 

  • Przeznaczone dla suczek małych ras.

  • Komfortowe i elastyczne - zawsze dopasowane do ciała suczki.

  • Regulowane zapięcie, aby zapewnić suczce maksymalny komfort.Pieluchy są jednorazowego użytku. Specjalnie opracowane aby zapewnić suczce i opiekunowi maksymalny komfort. Proste w użyciu i skuteczne - połączenie dwóch szczelnych barier i superchłonnego wnętrza sprawia, że suczka ma sucho, a mocz nie wydostanie się na zewnątrz. Dodatkowo wskaźnik wilgotności pozwoli określić czas, kiedy należy zmienić suczce pieluchę.Dopasowane:

Pieluszki wykonane z unikalnego, rozciągliwego materiału, który wygodnie dopasowuje się do Twojego zwierzaka. Dzięki otworowi na ogon oraz długim skrzydełkom, pielucha nie zsunie się, nawet gdy suczka się porusza.Wysoka chłonność:

Superchłonny rdzeń tych pieluszek został specjalnie zaprojektowany do zatrzymywania całej wilgoci i gwarantuje takie działanie za każdym razem. Twój pies może swobodnie się poruszać, pozostając suchym.Przyjazne dla futerka:

Pieluszki zaprojektowane z myślą o futrze - nasze zapięcia zapobiegają przywieraniu futerka do skrzydełek. To sprawia, że ​​zakładanie i zdejmowanie pieluch jest bezpieczne i łatwe.Uniwersalna ochrona:

Pieluszki z nieprzeciekającą konstrukcją zapewniają spokój ducha niezależnie od tego, gdzie się wybierasz. Idealne do treningu w domu, w czasie podróży oraz podczas problemów z nietrzymaniem moczu.Komfortowe:

Zapewniają Twojej suczce swobodę ruchów bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Wskaźnik wilgotności poinformuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę.Wskazówki:

  • Dla dodatkowej ochrony użyj jednorazowych wkładek Simple Solution
  • Dla psów płci męskiej wypróbuj nasze pieluszki dla samców.
Tabela rozmiarów:

Rozmiar Obwód talii
XS 23 - 36 cm
S 30 - 48 cm
M 38 - 58 cm
L - XL 46 - 69 cm
XXL 56 - 94 cm
Polecamy