Wczytuję dane...

Francodex Paski Dental Small 15szt 224g [FR172364]

Model:  14498
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
94 szt.
16,92 PLN*
* z podatkiem VAT

Karma uzupełniająca dla szczeniąt i małych psów o wadze 5-10 kg

Paski roślinne do gryzienia ograniczają powstawanie płytki nazębnej i kamienia oraz pomagają zachować świeży oddech. Kształt litery "Z" i faktura o właściwościach ścierających zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić skuteczne czyszczenie mechaniczne zębów.

Gryzaki nie zawierają białka zwierzęcego, są bardzo smaczne, niskokaloryczne (3,4 kcal/g) i wykazują dużą strawność. Połączenie dwóch enzymów (oksydaza glukozowa i laktoperoksydaza) hamuje rozwój mikroorganizmów, przez co ogranicza powstawanie kamienia nazębnego.Sposób stosowania:

Podawać jeden pasek do gryzienia dziennie. Podawać psu po posiłku, na przemian ze szczotkowaniem. Upewnić się, że pies ma dostęp do świeżej wody. Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 stopni. Dobrze zamknąć opakowanie po użyciu. Produkt nieprzeznaczony do spożycia przez ludzi.Skład:

skrobia kukurydziana, gliceryna, koncentrat białka sojowego, mąka ryżowa, drożdże, sorbitol, kolba kukurydzy, poliol (erytrytol), inulina z cykorii, koncentrat z owoców granatu.Analiza:

białko 19.0%, tłuszcz surowy 0.9%, włókno surowe 1.3%, popiół surowy 1,8%.


 

Polecamy